مشاوره دانش بنیان | مشاوره تخصصی دانش بنیان | خدمات مشاوره دانش بنیان
پایگاه اطلاع رسانی شبکه دانش بنیان ایران قصد دارد با معرفی حمایت های مرتبط با شرکت های دانش بنیان، خدمات قابل ارائه به شرکت های دانش بنیان به توسعه شرکت های دانش بنیان و ایجاد امکان رقابت در بازار بین المللی را برای آن ها فراهم کند
حمایت از شرکت های دانش بنیان ، حمایت از تولید داخلی ، پایگاه اطلاع رسانی شرکت های دانش بنیان ایران ،
352866
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-352866,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.3.1, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,enable_full_screen_sections_on_small_screens,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
آیا می‌خواهید دانش بنیان شوید؟

شرکت های متقاضی اخذ مجوز دانش بنیان، می بایست مطابق با روشی اصولی برای دریافت این مجوز اقدام کنند. در صورتی که اقدامات مورد نظر با اصول فرایند ارزیابی شرکت های دانش بنیان مغایر باشد، منجر به مردودی شرکت مورد نظر می گردد.
ارائه توضیحات کارآمد و بیان مناسب در رابطه با مسائل فنی و مالی می تواند نتیجه مطلوبی را در زمینه اخذ تاییدیه دانش بنیان ایجاد نماید.
در صورتی که متقاضی دریافت تاییدیه دانش بنیان هستید، با استفاده از مشاوره تخصصی دانش بنیان توسط مشاوران ما، درصد موفقیت خود را به میزان زیادی افزایش دهید.

دریافت وام کم بهره از صندوق نوآوری شکوفایی

به جرات می توان گفت، صندوق نوآوری و شکوفایی یکی از موفق ترین صندوق های کشور در زمینه تامین مالی شرکت ها و موسسات است. این صندوق با پشتوانه مالی مناسب آماده حمایت از شرکت ها و موسسات دانش بنیان و اعطای وام های کم بهره به این شرکت ها می باشد.
با توجه به این که عدم تسلط بر قوانین و معیارهای ارزیابی صندوق نوآوری شکوفایی ممکن است مسیر دریافت وام را مشکل سازد و یا زمان دریافت وام را طولانی نماید، مشاوره تخصصی دانش بنیان در این راه بسیار ضروری است. مشاوران ما می توانند تاثیر بسیاری در تسهیل این روند ایجاد نمایند.

استفاده از حمایت ها و امتیازات دانش بنیان

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به منظور حمایت از شرکت های دانش بنیان حمایت ها و امتیازات متنوعی را لحاظ نموده است.

پس از دریافت تاییدیه دانش بنیان، برای استفاده از امتیازات و حمایت های متنوع، بهتر است راهکار های مناسب پیدا نموده تا از کوتاه ترین مسیر به نتیجه مطلوب برسیم.

فهرست حمایت ها و امتیازات در پایین این صفحه آورده شده است.

٢٦٤٢٣٨٢٥-٠٢١

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر، همین الان با ما تماس بگیرید!

  • تخفیف ویژه خرید نرم افزار (70% )
  • تخفیف هزینه تست آزمایشگاهی (50% )
  • حمایت صادراتی و تجاری سازی
  • صدور مجوز استقرار (داخل شعاع 120 کیلومتری)
  • تخفیف پخش آگهی در صدا و سیما (40% )
  • برگزاری نمایشگاه داخلی و خارجی
  • حمایت از کالای ساخت داخل
  • حمایت از آزمایشگاه های بخش خصوصی

سوابق مشاوران شبکه دانش بنیان ایران

گروه مشاوران حاضر در شبکه دانش بنیان ایران، متشکل از کارشناسان ارزیاب اسبق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری می باشد. این تیم در مجموع سابقه ارزیابی و ممیزی بیش از 1000 شرکت و موسسه متقاضی دریافت تاییدیه دانش بنیان را دارا می باشد.

این مشاوران با توجه به تجربیات خود در بررسی انواع شرکت ها و موسسات کوچک و بزرگ داخل کشور در حوزه های مختلف علمی نظیر نرم افزار، الکترونیک، مکانیک، مکاترونیک، هوافضا، اپتیک، گیاهان دارویی، داروهای شیمیایی، پلاسما، تجهیزات پزشکی، پلیمر، شیمی و کاتالیست، سرامیک، نانو، بیو تکنولوژی، کشاورزی و اصلاح نباتات، حوزه های مغز افزار(حوزه های علوم شناختی، تجاری سازی، مشاوره )، انیمیشن و بازی های رایانه ای و غیره ، به شرکت های متقاضی کمک نموده تا با آمادگی بیشتری در پروسه ممیزی و ارزیابی دانش بنیان قرار گیرند.

شبکه دانش بنیان ایران تنها مرجع مشاوره تخصصی دانش بنیان

آدرس ایمیل


rahavardinst [at] gmail.com

کانال تلگرام


[email protected]

تماس با ما


٢٦٤٢٣٨٢٥-٠٢١

(داخلی ٢)٢٦٤١٢٦٢٣-٠٢١

٠٩١٢٧١٤٩٧٤٢

بدون ديگاه

با عرض پوزش، فرم دیدگاه در حال حاضر بسته است.