دانشنامه شبکه دانش بنیان ایران | دانشنامه دانش بنیان
پایگاه اطلاع رسانی شبکه دانش بنیان ایران قصد دارد با معرفی حمایت های مرتبط با شرکت های دانش بنیان، خدمات قابل ارائه به شرکت های دانش بنیان به توسعه شرکت های دانش بنیان و ایجاد امکان رقابت در بازار بین المللی را برای آن ها فراهم کند
حمایت از شرکت های دانش بنیان ، حمایت از تولید داخلی ، پایگاه اطلاع رسانی شرکت های دانش بنیان ایران ،
349544
rtl,page-template-default,page,page-id-349544,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.3.1, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

دانشنامه

دانش نامه شبکه دانش بنیان ایران 

در دنیای امروز، دانش و اطلاعات نقش بسزایی را در پیشبرد اهداف هر شرکت داشته و این دانش تنها به علم روش تولید و یا دانش فنی توسعه محصول خلاصه نمی شود. برای پیشبرد اهداف یک بنگاه اقتصادی باید علوم و فنون مختلفی را مسلط بود تا در بازار رقابتی حال حاضر، به موفقیت رسید. برخی از این علوم و تکنیک ها را لازم است مدیریت واحد بداند تا بتواند به درستی به کار بندد.

مدیر، روند حرکت از “وضع موجود” به سوی “وضعیت مطلوب” را هدایت می کند و در هر لحظه ،برای ایجاد آینده ای بهتر در تلاش است. زمان های از دست رفته با تمام اهمیت و آموختنی هایش و با تمام تاثیری که می تواند بر آینده داشته باشد، اتفاق افتاده است و هیچ نیروی بشری، قادر نیست آن را مجددا و به گونه ای متفاوت بوجود بیاورد ولی آینده در پیش است و قسمت مهمی از آن به آنچه ” امروز” می گذرد ربط پیدا می كند.

انجمن شبکه دانش بنیان ایران تلاش می کند اطلاعات مناسبی در زمینه های کاربردی در اختیار مخاطبین خود قرار دهد تا ضمن افزایش آگاهی جامعه بویژه برای شرکت ها و موسسات ، نکات و مسایل را به بحث گذارده تا بتوان از تجارب آموزنده دیگران استفاده نمود و نحوه صحیح آنرا به کار بست.

 

  1. تجاری سازی
  2. آموزشی
  3. قوانین و آیین نامه ها
  4. مدیریت
بدون ديگاه

با عرض پوزش، فرم دیدگاه در حال حاضر بسته است.