عارضه‌یابی شرکت‌ های دانش ‌بنیان | چالش‌های سازمانی دانش بنیان
پایگاه اطلاع رسانی شبکه دانش بنیان ایران قصد دارد با معرفی حمایت های مرتبط با شرکت های دانش بنیان، خدمات قابل ارائه به شرکت های دانش بنیان به توسعه شرکت های دانش بنیان و ایجاد امکان رقابت در بازار بین المللی را برای آن ها فراهم کند
حمایت از شرکت های دانش بنیان ، حمایت از تولید داخلی ، پایگاه اطلاع رسانی شرکت های دانش بنیان ایران ،
354838
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-354838,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.3.1, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

کمک به عارضه یابی شرکت های دانش بنیان

کمک به عارضه یابی شرکت های دانش بنیان

خدمات عارضه‌یابی شرکت‌ های دانش ‌بنیان

مرحله دوم ارائه خدمات عارضه‌یابی شرکت‌ های دانش ‌بنیان از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی آغاز شد و شرکت های دانش بنیان می توانند از تسهیلات بلاعوض 100 میلیون ریالی در سال و خدمات عارضه یابی این صندوق به منظور چالش‌های سازمانی دانش بنیان بهره مند شوند.

شرکت‌ های دانش ‌بنیان برای موفقیت صرفا نمی‌توانند به توانمندی‌های فنی خود متکی باشند و نیازمند تقویت توان مدیریتی و سازمانی خود نیز هستند.

از این رو دفتر توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی اقدام به حمایت از شرکت ‌های دانش بنیان جهت استفاده از خدمت عارضه‌یابی کرده است.

عارضه‌یابی شرکت‌ های دانش ‌بنیان

شناسایی چالش‌های سازمانی دانش بنیان

هدف از ارائه این خدمت شناسایی چالش‌های سازمانی دانش بنیان آنها و ارائه راهکارهای مدیریتی است و این خدمت توسط کارگزاران مورد تایید صندوق به شرکت ‌های دانش‌ بنیان ارائه می‌شود.

بر این اساس، این صندوق در راستای توانمندسازی اختصاصی شرکت‌های دانش‌بنیان با توجه به استقبال شرکت‌ها در مرحله نخست ارائه خدمت، مرحله دوم ثبت‌نام از شرکت ‌های دانش‌ بنیان جهت بهره‌مندی از تسهیلات بلاعوض دریافت خدمت عارضه‌یابی را آغاز کرده است.

چالش‌های سازمانی دانش بنیان

بر اساس این گزارش، شرکت ‌های دانش ‌بنیان می‌توانند از تسهیلات بلاعوض صندوق نوآوری و شکوفایی به مبلغ 100میلیون ریال در سال جهت بهره‌مندی از خدمت عارضه‌یابی استفاده کنند.

گفتنی است در حال حاضر 3 هزار و 574 شرکت دانش بنیان در کشور در بخش های مختلف در حال فعالیت است.

نویسنده : علی حیاتشاهی
بدون ديگاه

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.