رویدادهای جذب سرمایه گذار | تجاری سازی محصولات دانش بنیان | کسب و کارهای دانش بنیان |
پایگاه اطلاع رسانی شبکه دانش بنیان ایران قصد دارد با معرفی حمایت های مرتبط با شرکت های دانش بنیان، خدمات قابل ارائه به شرکت های دانش بنیان به توسعه شرکت های دانش بنیان و ایجاد امکان رقابت در بازار بین المللی را برای آن ها فراهم کند
حمایت از شرکت های دانش بنیان ، حمایت از تولید داخلی ، پایگاه اطلاع رسانی شرکت های دانش بنیان ایران ،
352767
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-352767,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.3.1, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

نقش رویداد های جذب سرمایه گذار در توسعه کسب و کارهای دانش بنیان

رویدادهای جذب سرمایه گذار برای شرکت های دانش بنیان

رویدادهای جذب سرمایه گذار برای شرکت های دانش بنیان

رویدادهای جذب سرمایه گذار نقش مهمی در توسعه شرکت های دانش‌بنیان و تجاری سازی محصولات دانش بنیان مثل نانوفناوری و زیست‌فناوری ایفا می‌کنند و با جلب حمایت صاحبان سرمایه، می توان زمینه تولید و تجاری‌سازی کسب و کارهای دانش بنیان فراهم کرد.

تجاری سازی محصولات دانش بنیان

اگرچه شرکت‌های دانش‌‎بنیان با تولید کالا و ارائه خدمات دانش بنیان کاری مهم و سرنوشت‌ساز انجام می‌دهند، اما نقش‌آفرینی این شرکت‌ها در عرصه جامعه و ایجاد ارزش افزوده، نیازمند ایجاد زمینه تجاری‌سازی است. عرضه محصولات و خدمات به بازار تجاری نیازمند ارتباط میان صاحبان سرمایه و شرکت‌ها است و رویدادهای فناورانه به تحقق این ارتباط کمک می‌کنند.

تجاری سازی محصولات دانش بنیان

هدف رویدادهای جذب سرمایه گذار برای شرکت های دانش بنیان

مهم ترین هدف این رویداد در واقع جذب سرمایه برای طرح های منتخب فناورانه‌ای است که می‌توانند نیازی از صنایع و کسب و کارها را تأمین کنند.

این رویداد فرصتی را فراهم می‌آورد تا سرمایه گذاران و صاحبان صنایع مرتبط نیز برای حضور در این رویداد،  با برگزاری نشست‌های گوناگون با یکدیگر مذاکره کنند و ضمن ارائه توانمندی‌های خود، زمینه توسعه کسب و کارهای فناور و دانش‌بنیان در عرصه صنعت فراهم شود. در این رویداد، سرمایه‌گذاران و صاحبان صنایع با جدیدترین فناورانه و کسب وکارهای دانش بنیان حوزه کاری خود که توسط فعالان فناور خلاق و نوآور بومی ایجاد شده‌اند آشنا می‌شوند.

رویدادهای جذب سرمایه گذار برای شرکت های دانش بنیان

معرفی ایده‌های نوآورانه و کسب و کارهای دانش بنیان

چهارشنبه ۲۶مهرماه سال جاری با معرفی ایده‌های نوآورانه و کسب و کارهای دانش بنیان، برگزاری پانل‌های تخصصی و نشست‌های مذاکره میان صاحبان کسب و کارها و سرمایه‌گذاران در اتاق بازرگانی تهران برگزار می‌شود.

در نخستین بخش این رویداد، پانل تخصصی تجهیزات پزشکی از ساعت ۹ الی ۱۱ صبح و پانل تخصصی و فناوریهای پیشرفته  نانو و زیست‌فناوری، از ساعت ۱۴ تا ۱۷ ۲۶مهرماه سال جاری با حمایت پارک فناوری پردیس، مرکز فن بازار ملی ایران و شرکت توسعه ارتباطات بازار شریف  در  اتاق بازرگانی تهران برگزار می‌شود.

نویسنده : علی حیاتشاهی
بدون ديگاه

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.