کاغذ دیواری

محصولات شرکت تیراژه هارمونی بسیار متنوع و به روز می باشد . از جمله برترین محصولات می توان به کاغذ دیواری سه بعدیکاغذ دیواری برجستهکاغذ دیواری آبرنگی کاغذ دیواری تصویریکاغذ دیواری پسرانه و کاغذ دیواری دخترانه و کاغذ دیواری اتاق خواب ، کاغذهای دیواری اداری و … اشاره کرد .

این محصولات دارای بالاترین استاندارد های کیفی می باشند و امکان انتخابی آسان و مطمئن را برای شما عزیزان فراهم می کنند .شرکت با انتخاب بهترین مشاوران فروش در خدمت شما عزیزان می باشد تا شما را در خرید  متناسب دکوراسیون داخلی منزلتان یاری کند .

تیراژه هارمونی به عنوان یکی از بزرگترین وارد کنندگان کاغذ های دیواری محسوب میشود، علاوه بر این متناسب با نیاز های مشتریان خود انواع مختلف کاغذهای دیواری ایرانی نیز عرضه میکند

تیراژه هارمونی

شرکت تیراژه هارمونی با استفاده از هنر معماری و طراحی داخلی برای نخستین بار در سال 1386 به عنوان نماینده انحصاری محصولاتی چون کاغذ دیواری ،پارکت لمینت در ایران شروع به کار کرد . این شرکت به دلیل تنوع در محصولات خود و شناخت درست سلایق مشتریان پس از سال ها تلاش جز یکی از برترین وارد کنندگان کاغذ دیواری شناخته شد .

این شرکت در حال حاضر به عنوان نماینده انحصاری پارکت لمینت و کاغذ دیواری باراباس  و  برند های معتبر دنیا در ایران فعالیت می کند . از این رو میتواند نیاز به خرید کاغذ دیواری را با پایین ترین قیمت تامین کند.

مدیریت تیراژه هارمونی با بهره گیری از متخصصین طراحی ، روانشناسی اجتماعی در تلاش است تا تحولات عظیمی را در حوزه طراحی داخلی و دکوراسیون در ایران رقم بزند . برای تولید کاغذ دیواری مدرن به دنبال علایق و سلایق ایرانیان عزیز می باشد . از این رو این شرکت در نظر دارد هم گام با آخرین نو آوری های کاغذهای دیواری جهان محصولات زیبا و نفیس خود را ارائه دهد .

پارکت لمینت

از دیگر محصولات شرکت تیراژه هارمونی می توان به پارکت لمینت اشاره کرد.پارکت لمینت نوعی کفپوش است که امروزه در بسیاری از ادارات و منازل مورد استفاده قرار میگیرد. شرکت تیراژه هارمونی در تلاش است تا با تنوع درر طرح های مختلف پارکت لمینت نیاز مشتریان عزیز را برطرف کند.

انواع مختلف پارکت لمینت با عناوین پارکت لمینت مربعی، پارکت لمینت رنگ روشن و پارکت لمینت رنگ تیره شناخته می شود.