دفتر امور اقتصادی، دانش بنیان و سرمایه گذاری | واحد علوم تحقیقات | دکتر فرهاد رهبر
پایگاه اطلاع رسانی شبکه دانش بنیان ایران قصد دارد با معرفی حمایت های مرتبط با شرکت های دانش بنیان، خدمات قابل ارائه به شرکت های دانش بنیان به توسعه شرکت های دانش بنیان و ایجاد امکان رقابت در بازار بین المللی را برای آن ها فراهم کند
حمایت از شرکت های دانش بنیان ، حمایت از تولید داخلی ، پایگاه اطلاع رسانی شرکت های دانش بنیان ایران ،
353321
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-353321,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.3.1, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

فرهاد رهبر با حکمی مدیر دفتر امور اقتصاد، دانش بنیان و سرمایه گذاری واحد علوم تحقیقات را مشخص نمود

مدیر دفتر امور اقتصادی، دانش بنیان و سرمایه گذاری واحد علوم تحقیقات توسط دکتر فرهاد رهبر مشخص شد

مدیر دفتر امور اقتصادی، دانش بنیان و سرمایه گذاری واحد علوم تحقیقات توسط دکتر فرهاد رهبر مشخص شد

مدیر دفتر امور اقتصادی، دانش بنیان و سرمایه گذاری دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات با حکمی از سوی دکتر فرهاد رهبر مشخص شد.

دکتر فرهاد رهبر در این حکم، دکتر حمید سلیمانی‌مهر را به عنوان مدیر دفتر امور اقتصادی، دانش‌بنیان و سرمایه‌گذاری واحد علوم و تحقیقات منصوب کرد.

سلیمانی‌مهر دارای دکتری مهندسی مکانیک گرایش ساخت و تولید دارد و در دانشکده مکانیک و هوا فضای این واحد به عنوان استادیار مشغول به کار است. وی همچنین عضو بسیج اساتید واحد علوم و تحقیقات می باشد.

آیین تکریم و معارفه مدیران دفتر امور اقتصادی، دانش‌بنیان و سرمایه‌گذاری واحد علوم و تحقیقات با حضور دکتر یعقوب زراعت کیش مدیرکل حوزه ریاست واحد علوم و تحقیقات برگزار شد.

پیش از این دکتر مهدی مندعلی، مدیریت این دفتر را عهده‌دار بوده است.

نویسنده : علی حیاتشاهی
بدون ديگاه

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.