Select Page

حضور شرکت های دانش بنیان در مرکز همکاری های اقتصادی

نخستین نشست فناوری و اطلاعات ایران و اروپا با حضور شرکت های دانش بنیان در مرکز همکاری های اقتصادی و تجاری ایران و اروپا به منظور سرمایه گذاری در شرکت های دانش بنیان برگزار شد.

علی سعیدی مشاور عالی سازمان بورس و اوراق بهادر در این نشست ضمن اشاره به وجود تابلوی شرکت های کوچک و متوسط در فرابورس ایران و سازماندهی صندوق های سرمایه گذاری جسورانه در فرابورس،​ به نقش حمایتی سازمان بورس و اوراق بهادار پرداختند و گفت­که این اتفاقات منجر به افزایش سرمایه گذاری در شرکت های دانش بنیان و استارت آپی شده است.

حضور شرکت های دانش بنیان در مرکز همکاری های اقتصادی

افزایش سرمایه گذاری در شرکت های دانش بنیان

همچنین، راینر پتوک، مدیر روابط بین الملل و اقتصادی انجمن شرکت های کوچک و متوسط نقش و اهمیت همکاری های دوجانبه ایران و آلمان در دوران پسابرجام را با اهمیت ارزیابی کرد و خواستار گسترش همکاری شرکت های کوچک و متوسط شد.

بابک باقری معاون خدمات مالی تامین سرمایه تمدن­ضمن معرفی فضای فعالیت شرکت های استارتاپی در ایران و رشد قابل توجه حوزه تکنولوژی و ITدر کشور؛ اقدام به ارایه و معرفی ­دستاوردهای صندوق جسورانه توسعه فناوری آرمانی و نحوه سرمایه گذاری در شرکت های دانش بنیان ایرانی به سرمایه گذاران اروپایی کرد.

معرفی توانایی های­ شرکتهای دانش بنیان با محوریت حضور در بازارهای اروپایی، جلب سرمایه گذاری خارجی و انتقال دانش روز از مهمترین محورهای این نشست است.

افزایش سرمایه گذاری در شرکت های دانش بنیان

عضویت در خبرنامه

12 + 4 =

شبکه دانش بنیان ایران
تهران، خیابان شریعتی، جنب بیمارستان کیان، پلاک1354، واحد3
info@rahavard.org