تسهیلات شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه اینوتکس | حمایت 100% از شرکت های خلاق
پایگاه اطلاع رسانی شبکه دانش بنیان ایران قصد دارد با معرفی حمایت های مرتبط با شرکت های دانش بنیان، خدمات قابل ارائه به شرکت های دانش بنیان به توسعه شرکت های دانش بنیان و ایجاد امکان رقابت در بازار بین المللی را برای آن ها فراهم کند
حمایت از شرکت های دانش بنیان ، حمایت از تولید داخلی ، پایگاه اطلاع رسانی شرکت های دانش بنیان ایران ،
354628
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-354628,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.3.1, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

کمک به حضور شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه اینوتکس

کمک به حضور شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه اینوتکس

تسهیلات شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه اینوتکس

به منظور بهره‌برداری هر چه بهتر شرکت‌های دانش‌بنیان از هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری اینوتکس 2018 تسهیلات شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه اینوتکس ، توسط دبیرخانه این نمایشگاه اعلام شد که شامل حمایت 100% از شرکت های خلاق نیز می باشد.

از سوی دبیرخانه هفتمین نمایشگاه اینوتکس 2018 (INOTEX 2018) تسهیلاتی برای شرکت‌های دانش بنیان و فناور اتخاذ شده است.

شرکت‌های دانش‌بنیان نوپا و تولیدی، می‌توانند 70 درصد هزینه‌های حضور در نمایشگاه INOTEX را تا سقف 50 میلیون ریال از صندوق نوآوری و شکوفایی حمایت دریافت کنند. شرکت‌های مشمول برای اطلاع از جزئیات این حمایت می‌توانند به پورتال توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی به آدرس cbd.nsfund.ir/exhibition مراجعه کنند.

تسهیلات شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه اینوتکس

حمایت 100% از شرکت های خلاق

حمایت 100% از شرکت های خلاق برای استقرار در قالب کانتر استندآپ‌، برای حداکثر 10 شرکت برقرار شد.

شرکت‌های خلاق می‌توانند برای حضور در قالب غرفه 15 میلیون ریال حمایت دریافت کنند. این حمایت‌ها توسط دبیرخانه برنامه توسعه زیست بوم شرکت‌های خلاق (مستقر در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری) صورت خواهد گرفت.

به منظور حمایت از خرید و فروش محصولات فناورانه و تبادل فناوری با شرکت‌ها و هیأت‌های تجاری خارجی بانک توسعه صادرات ایران در قالب تسهیلات «اعتبار خریدار»، صادرات کالا و خدمات دانش‌بنیان را تحت پوشش بیمه‌ای صندوق ضمانت صادرات ایران تامین مالی خواهد کرد.

اعطای این تسهیلات در مرحله اول مستلزم توافق اولیه صادرکنندگان ایرانی و خریداران خارجی و ارائه درخواست از سوی طرف ایرانی است.

صادرکنندگان و یا سرمایه‌گذاران که درصدد صادرات و یا سرمایه‌گذاری در کشور جمهوری اسلامی ایران و یا هر کشور دیگری هستند (به شرط صادراتی بودن طرح) می‌توانند طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی مربوط را به بانک توسعه صادرات برای بهره‌مندی از تسهیلات «اعتبار فروشنده» ارائه دهند.

هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری با موضوع اصلی «شهر هوشمند» از 14 تا 16 تیرماه در مجتمع نمایشگاهی گفتگو در تهران برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه، اجزای مختلف اکوسیستم نوآوری و استارتاپی کشور حضور خواهند داشت.

حمایت 100% از شرکت های خلاق

 

نویسنده : علی حیاتشاهی
بدون ديگاه

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.