ارزیابی شرکت های دانش بنیان | فهرست کارگزاران ارزیابی شرکت های دانش بنیان
پایگاه اطلاع رسانی شبکه دانش بنیان ایران قصد دارد با معرفی حمایت های مرتبط با شرکت های دانش بنیان، خدمات قابل ارائه به شرکت های دانش بنیان به توسعه شرکت های دانش بنیان و ایجاد امکان رقابت در بازار بین المللی را برای آن ها فراهم کند
حمایت از شرکت های دانش بنیان ، حمایت از تولید داخلی ، پایگاه اطلاع رسانی شرکت های دانش بنیان ایران ،
352037
rtl,page-template-default,page,page-id-352037,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.3.1, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

فهرست کارگزاران ارزیابی شرکت های دانش بنیان

فهرست کارگزاران ارزیابی شرکت های دانش بنیان 

ارزیابی شرکت های دانش بنیان

فعالیت های اجرایی معاونت علمی ریاست جمهوری به صورت برونسپاری، به کارگزاران ارزیابی شرکت های دانش بنیان محول شده است که تنها این شرکت ها صلاحیت بررسی شرکت های متقاضی احراز صلاحیت دانش بنیان را دارا می باشند.

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری کارگروهی به نام “کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت ها و موسسات دانش بنیان و نظارت بر اجرا” دارد که متولی ارزیابی شرکت های دانش بنیان می باشد. ریاست این کارگروه به عهده جناب آقای دکتر صاحبکار می باشد.

دکتر صاحبکار

این کارگروه نقشه راه و آیین نامه های بررسی و ارزیابی شرکت ها و موسسات دانش بنیان را تدوین کرده و به تصویب میرساند و بر روند اجرای قوانین نظارت دارد. به جهت انجام امور ارزیابی در سطح کشور، کارگزاران و کارشناسانی مورد تایید معاونت علمی ریاست جمهوری مامور شده اند. این کارگزاران عموما شرکت هایی خصوصی بوده که مشغول به انجام امور ارزیابی و ممیزی شرکت ها در مسائل مختلف می باشند که بخشی از کار آنان ارزیابی شرکت های دانش بنیان می باشد. این کارگزاران دستمزد و حق الزحمه خود را از معاونت علمی ریاست جمهوری دریافت کرده و به هیچ وجه از شرکت های متقاضی احراز صلاحیت دانش بنیان مبلغ یا حق الزحمه ای را دریافت نخواهند کرد. در شرکت های کارگزار ارزیابی دانش بنیان تنها کارشناسانی که نام آنها در لیست آمده است مجازند که شرکت های دانش بنیان را بررسی و ارزیابی نمایند. فهرست این کارگزاران و کارشناسان در ادامه آمده است.

 

 

جهت آشنایی بیشتر با معاونت علمی ریاست جمهوری اینجا کلیک کنید.

 

فهرست کارگزارن ارزیابی و همچنین کارشناسان ارزیابی شرکت های دانش بنیان در ادامه آورده شده است:

 

 

چند نکته:

  • تنها شرکت های کارگزار آورده شده در بالا میتوانند با شرکت های متقاضی احراز صلاحیت دانش بنیان در ارتباط بوده و اطلاعات دریافت نمایند.
  • جهت بررسی حضوری شرکت های متقاضی احراز صلاحیت دانش بنیان، تکمیل و ارائه گزارش شرکت ها و موسسات دانش بنیان تنها کارشناسان آورده شده در بالا می توانند حاضر شوند و سایر افراد صلاحیت این کار را نداشته و در صورت مشاهده باید مراتب به معاونت علمی ریاست جمهوری اطلاع رسانی گردد.
بدون ديگاه

با عرض پوزش، فرم دیدگاه در حال حاضر بسته است.