Select Page

حمایت از حضور شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه و فروشگاه دائمی قرقیزستان

مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با همراهی صندوق نوآوری و شکوفایی جهت کمک به شرکت های دانش بنیان در نظر دارند برای حمایت از حضور شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه و فروشگاه دائمی محصولات دانش بنیان واقع در شهر بیشکک قرقیزستان اقدام نمایند و نحوه ثبت نام در ذیل توضیح داده شده است.

در راستای حمایت از ورود محصولات دانش بنیان به بازارهای صادراتی جدید، بخشی از هزینه‌های حضور این شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه‌های خارج از کشور توسط معاونت پرداخت می‌گردد. این حمایت در راستای معرفی توانمندی‌های شرکت‌ها و به منظور توسعه بازار صادرات محصولات شرکت‌های دانش بنیان، گسترش سهم بازار کالاها و خدمات صادراتی کشور در حوزه‌های با فناوری بالا و زمینه‌سازی برای ورود مناسب شرکت‌های دانش بنیان در بازارهای بین‌المللی تدوین شده است.

کمک به شرکت های دانش بنیان

کمک به شرکت های دانش بنیان

این نمایشگاه با هدف فروش محصولات در سه کشور قرقیزستان، تاجیکستان و قزاقستان برگزار شده و در این نمایشگاه خدمات بازاریابی اختصاصی، تبلیغات، عقد قرارداد فروش خارجی، مشاوره حقوقی و قانونی به منظور کمک به شرکت های دانش بنیان ارائه خواهد شد.

نحوه ثبت نام

نحوه ثبت نام

از کلیه شرکت های علاقه مند در خواست می گردد، تقاضای خود را تا تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ به شماره تماس ۰۲۱-۸۸۹۸۷۱۳۱ و ۰۲۱-۸۸۹۸۸۴۹۱ و تلفن همراه ۰۹۱۰۰۳۹۱۲۴۵ سرکار خانم قربانیان اعلام نمایند.

عضویت در خبرنامه

14 + 15 =

شبکه دانش بنیان ایران
تهران، خیابان شریعتی، جنب بیمارستان کیان، پلاک1354، واحد3
info@rahavard.org