Select Page

حمایت شرکت های دانش بنیان و اشتغال زایی

اشتغال زایی دغدغه این روزهای جامعه ماست. و ما قصد داریم تا در این جا رابطه بین حمایت شرکت های دانش بنیان و اشتغال زایی را مطرح کنیم.

حمایت شرکت های دانش بنیان زمینه ساز ایجاد اشتغال است

خبرگزاری مهر : رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری گفت: حمایت شرکت های دانش بنیان زمینه ساز ایجاد اشتغال در این استان است.
به گزارش خبرنگار مهر، اسماعیل پیرعلی عصر یکشنبه در نشست توسعه شرکت های دانش بنیان با اشاره به اینکه حمایت شرکت های دانش بنیان زمینه ساز ایجاد اشتغال در این استان است، اظهار داشت: توسعه شرکت های دانش بنیان در این استان نقش مهمی در ایجاد اشتغال دارد و باید تلاش کرد که زمینه افزایش و توسعه شرکت های دانش بنیان در این استان فراهم شود.
وی عنوان کرد: باید روحیه حمایت از شرکت های دانش بنیان در ارگان ها دولتی این استان ایجاد شود.
رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری عنوان کرد:توسعه شرکت های دانش بنیان نقش مهمی در تحقق اقتصاد مقاومتی دارد.
وی ادامه داد: باید رویکرد دانش بنیان در این استان نهادینه شود.

توسعه و کار آفرینی ارز دستاورد های شرکت های دانش بنیان

رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری با اشاره به ابنکه توسعه کارآفرینی از دستاوردهای شرکت های دانش بنیان است، ادامه داد:با ترویج فرهنگ کارآفرینی در جامعه زمینه ایجاد اشتغال فراهم می شود. محقق شدن اقتصاد مقاومتی نیازمند کارعلمی و پژوهشی است. مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی چهارمحال و بختیاری نیز در این نشست عنوان کرد:اجرایی برنامه های اقتصاد مقاومتی در این استان در سال گذشته از مهمترین اقدامات این شرکت بوده است.
تورج احمد پور گفت: محقق شدن اقتصاد مقاومتی در جامعه نیازمند کارعلمی و پژوهشی است. وی گفت: باید از ظرفیت جوانان محقق و کارآفرین برای تحقق اقتصاد مقاومتی بهره گرفت.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی چهارمحال و بختیاری بیان کرد:بهره گیری از پژوهش های علمی و تحقیقاتی از مهمترین برنامه های این شرکت است.

درآمدزایی ۳۰۰ هزار میلیارد ریالی شرکت های دانش بنیان

معاون توسعه فناوری، معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری گفت: شرکت های دانش بنیان در سال گذشته ۳۰۰ هزار میلیارد ریال فروش تولیدات داشته و باعث اشتغال ۲۰۰ هزار نفر درکشور شده اند.

روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی روز سه شنبه به نقل از علی وطنی، در مراسم رونمایی از نخستین فن بازار تخصصی کشور در مجتمع گاز پارس جنوبی افزود: هم اکنون ۲ هزار و ۹۷۵شرکت دانش بنیان در کشور وجود دارد که آمار بسیار خوبی است، اگرچه می تواند بسیار بیشتر از این رقم باشد.

عضویت در خبرنامه

5 + 12 =

شبکه دانش بنیان ایران
تهران، خیابان شریعتی، جنب بیمارستان کیان، پلاک1354، واحد3
info@rahavard.org